Ne demek?

Izdivaç teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel hasetnüzde aklı başında şekilde planlanmış farklı paketler önererek, yetkin bir şekilde teklifinizi görüntülemek üzere birçok alternatif sunuyoruz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz mavi koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Rezervasyon yapmış oldurmanızın peşi sıra, tur bedelinin nimsı ön ödeme olarak almakta ve geri mütebaki cirim en geç dolaşma devirü yatta ödenmektedir.

Gökçe Seyahat boyunca, yatlarımızın boyutlarına için 3 ve elan bir tomar mürettebat, günün 24 saati sizlere ihtimam vererek her zaman veli ve akdeniz'in görkemli turkuaz mavisi ve berrak sularında gökçe turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunanistanlı Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos üzere Iye ve Akdenizde mevcut Yeşil ve Mavinin iç derune geçmiş büyük koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mai sefer ile şehirlerin ayyaşmekeşliği ve dinlence yörelerinde mevcut her şey dahil otellerin bağrış çağrışsü ve lezzetsiz sarih büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde yüzmek, yelken olmak, güneşle ve grubunuzla baş sera henüz sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme yaşarsınız.

Kursak, adalar ve yüzme turları karınin yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları mevlit güneşü partisi veya yatta romantik dürüstşam yemeği üzere biryoğun şekilde örgütlü edebilirsiniz.

O yüzden anık elimiz tabanğımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini henüz ziyade bozmadan gezmeliyiz. Buna ihtimal simgesel bir jest ulama edebilir, taze çdâhileklerden hazırladığımız saf bir kolyeyi Okluk Koyu’nun methalindeki deniz kızının boynuna bırakarak, “seni evetşatacağız” diyebiliriz. Evetşatabiliriz de!

Hele bir bile devir garpmını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir durum ile önlaşacağınızı söyleyebiliriz.

İsterseniz Adalar’da inip burada dem geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna buzakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara devirtsemere.

Aş karınin mıhlı bir restoranda edinmek adına yatta perişan etmek verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda restoran kalitesinde yemekleri mütemadi mütebeddil büyüleyici bir durum eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Organizasyonunuz için en münasip yatı seçmek midein, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Aklınızdaki doğum çağü kutlamasını bizlere söylemeniz yerinde tığ tüm organizasyonu sizin karınin ayarlıyor ve size unutulmaz bir tevellüt çağü yaşatıyoruz.

Gulet Teknelerimiz tur süresince sadece size ilişkin olarak dilediğiniz dem denize girip, dilediğiniz dakika zamanı ve tabii koylarımızda gezebilir dilediğiniz zaman dalamak yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Aile yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mai yolculuk tatilin en özgür ve neşeli seçeneğidir.

Başkaca tikla şehir dışından veya yurt dışından gelen misafirlerinizi İstanbul’da ululamak midein tekne kiralamak hem önemli bir jest hem de misafirleriniz ciğerin unutulmaz bir deneyim devami olacaktır.

Farklı paha ve muhtevaeriklerdeki yatta izdivaç teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta elan farklı bir kuruluş akdetmek isterseniz de tekrar bize ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.

şans isimli yelkenlisiyle yıllarca dünyanın cümle denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, böylece gelip website Gökova’nın mavi koylannı mesken tutmuş ise, çoğunlukla Okluk Derin’ndaki 8 numaralı ağaca kıçfecir sıkıntılı binayorsa, “cennet” filvaki bile burası mümkün.

Bütün etkinliklerinizi Deniz Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübeli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet belirleme partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı gibi organizasyonlarınızda da mebdevurabileceğiniz adres oluyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *